Petr Lotecki – MANAGER®  – již skoro 25 let s Vámi!

Jako přímí výrobci kalendářů a tiskárna, Vám můžeme nabídnout nejen výhodné ceny, ale také rychlé a kompletní zpracování Vaší zakázky.

Již skoro 25 let zkušeností nám pomáhá stále zvyšovat kvalitu výsledných produktů, abychom Vám mohli vše „ušít na míru!“


TISKOVÝ SERVIS

Od počátku naše firma navázala spolupráci s firmou Xerox ČR. Tato firma poskytuje nejvyšší kvalitu digitálního tisku na trhu vůbec.

Náš nový digitální barevný tiskový stroj tiskne maximální formát papíru 330×660 mm, maximální gramáže 400 g/m², na široké portfolio PAPÍRŮ, PLASTŮ A MAGNETEK.

Díky využití tonerů s nízkým bodem tání, stroj nabízí vysoký rozsah barev, díky němuž dosáhneme fantastických obrazů s hladkými barevnými přechody.

Realizujeme i „sendvičový typ tisku“ do 2 500g/m².  U vizitek: 300-350g, 400g, 700g, 1000g/m².

Hotové tisky (od 100-1000ks) posíláme zpět do 24hodin.


PRO ŠKOLY

V naší nabídce najdete mnoho variant složek, desek a tubusů, k předávání vysvědčení, diplomů anebo na jiné školní dokumenty. U ražby není žádné omezení pokud jde minimální počty.

Samotné předávání vysvědčení, ocenění nebo diplomů se liší i významností,  tak si můžete v eshopu zvolit typ složek, desek, tubusů,  který bude co nejvíce odpovídat Vaší představě.

Využijte i naší nabídky výroby sešitů a almanachů s Vašimi daty.


PRO LÉKÁRNY

Spolupracujeme již více než 25 let s více než 2 000 lékárnami a nemocnicemi u nás i na Slovensku.

Jako přímý výrobce lékárenských signatur, recepturních bločků a kalendářů, Vám můžeme nabídnout nejen nízké náklady, ale hlavně kvalitní provedení.

K Vašemu výběru etiket slouží „Nabídkový katalog Lékáren“, o který můžete požádat. Samozřejmostí jsou i extra-lepící etikety.

Vyrábíme signatury s rozpisem léků, ale i s doplňujícími informacemi pro označení stojatek všech rozměrů.

Mohou také obsahovat Vaše barevné logo, adresu, QR, čárové kódy, a jiné potřebné informace.


REKLAMNÍ A DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY

Jako dárky k vysvědčením, k soutěžím, školním projektům, pro obchodní partnery a zaměstnance je možné využít Katalog reklamních předmětů, který najdete na webu online, za ceny, které jsou tam uvedeny.

Můžete si vybrat, co se Vám bude nejvíce líbit a co bude dobře prezentovat Vaši školu nebo firmu, anebo vybrat dárky pro nejlepší studenty či zaměstnance.


PAPÍROVÉ TAŠKY

Ekologické řešení, které zároveň zvýší image Vaší společnosti. Můžete umístit Vaše logo a adresu anebo si kompletně nechat navrhnout originální design.

Potisk tašek můžeme zajistit už od malých nákladů. Vysoká kvalita provedení, dostupná v různých velikostech tašek.

Navštivte náš e-shop