Zobrazuji všech 6 výsledků

Vizitky – ražený papír 300 g/m2
Kvalitní tisk vizitek i při malých nákladech. Digitální i ofsetový tisk ve vysokém rozlišení. Jednostranný i oboustranný tisk na krásný ražený papír 300 g/m2. Do celkového počtu je možné kombinovat více jmen! Můžete nám poslat svůj návrh grafiky anebo Vám rádi navrhneme něco hezkého my.
 
not rated
Výběr možností
Vizitky – křídový papír 300 g/m2
Kvalitní tisk vizitek i při malých nákladech. Digitální i ofsetový tisk ve vysokém rozlišení. Jednostranný nebo oboustranný tisk na lesklý nebo matný křídový papír. Do celkového počtu je možné kombinovat více jmen! Můžete nám poslat svůj návrh grafiky anebo Vám rádi navrhneme něco hezkého my.
 
not rated
Výběr možností
Vizitky – plastové karty 86 x 54 mm
Vizitky – plastové karty 86 x 54 mm
Kvalitní tisk vizitek nebo karet i při malých nákladech. Digitální i ofsetový tisk ve vysokém rozlišení. Jednostranný nebo oboustranný tisk na plastovou kartu 86 x 54 mm. Do celkového počtu je možné kombinovat více jmen! Můžete nám poslat svůj návrh grafiky anebo Vám rádi navrhneme něco hezkého my.
 
not rated
Výběr možností
Vizitky – křídový papír 400 g/m2
Kvalitní tisk vizitek i při malých nákladech. Digitální i ofsetový tisk ve vysokém rozlišení. Jednostranný nebo oboustranný tisk na matný křídový papír 400 g/m2. Do celkového počtu je možné kombinovat více jmen! Můžete nám poslat svůj návrh grafiky anebo Vám rádi navrhneme něco hezkého my.
 
not rated
Výběr možností
Vizitky – LUXUSNÍ – papír-papír 750 g/m2
Luxusní papírové vizitky, vyrobené speciální lisovací technikou. Jednostranný i oboustranný potisk na gramáž 750 g/m2. Originalita zaručena! Kvalitní tisk vizitek i při malých nákladech. Digitální i ofsetový tisk ve vysokém rozlišení. Do celkového počtu je možné kombinovat více jmen! Můžete nám poslat svůj návrh grafiky anebo Vám rádi navrhneme něco hezkého my.
 
not rated
Výběr možností
Vizitky – LUXUSNÍ – papír-plast 1000 g/m2
Luxusní papírové vizitky s plastovým jádrem, vyrobené speciální lisovací technikou a tištěné na gramáž 1000 g/m2. Originalita zaručena! Kvalitní tisk vizitek i při malých nákladech. Digitální i ofsetový tisk ve vysokém rozlišení. Do celkového počtu je možné kombinovat více jmen! Můžete nám poslat svůj návrh grafiky anebo Vám rádi navrhneme něco hezkého my.
 
not rated
Výběr možností